"Kto się nie rozwija, ten się cofa..."
- kogo dzisiaj stać na stanie w miejscu?

SZKOLENIA INDYWIDUALNE

Cieszę się, że to czytasz, bo to oznacza, że potrzebujesz ZMIANY. Skoro szukasz WIEDZY dla siebie to znaczy, że masz energię, którą my chętnie ukształtujemy informacją tak, aby wzrastała materia (Einstein by się ucieszył, jego teoria prawie wdrożona w życie). Sam wiesz najlepiej, jakie szkolenie pomoże w pełni rozwinąć Twoje umiejętności, My pomożemy Ci, bo uczymy ciekawie, skutecznie i w krótkim czasie.

ROZWÓJ UMIEJĘTNOŚCI

Jeśli nie wiesz lub nie czujesz, w jakim kierunku powinny rozwijać się twoje UMIEJĘTNOŚCI zaprojektujemy dla Ciebie Indywidualny Program Rozwoju. Realizując nasze programy rozwojowe można znacznie szybciej osiągać zakładane, zazwyczaj bardzo ambitne i osadzone nawet w dalekiej przyszłości cele.

SESJE INDYWIDUALNE

Sesje indywidualne (face to face) dają możliwość dostosowania zagadnień i tempa pracy szkolenia bardzo blisko Twoich potrzeb i możliwości.

SZKOLENIA OTWARTE

Nasze SZKOLENIA OTWARTE - to propozycja dla każdej osoby, która dba o swoją przyszłość, chce zdobywać umiejętności, podnosić kwalifikacje oraz rozwijać swoje talenty, która pragnie zasięgnąć wiedzy przydatnej w wielu przypadkach i nie skonkretyzowanych do problematyki jednej firmy.​

Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności w gronie osób reprezentujących wyższą kadrę menadżerską i zainteresowanych daną tematyką

ZAPRASZAMY!

Podczas indywidualnych szkoleń bardzo zależy nam na szczerym, interpersonalnym kontakcie, w trakcie którego głębiej:

  • ANALIZUJEMY PROBLEMY
  • POSZUKUJEMY PRZYCZYN
  • DIAGNOZUJEMY SYTUACJE PROGOWE
  • PODPOWIADAMY, CO NA DANY TEMAT MÓWI TEORIA
  • UMOŻLIWIAMY DOŚWIADCZENIE ZMIANY
  • KORYGUJEMY PO ZMIANIE

Twój sukces zależy od Ciebie!

Przejdź z nami na wyższy poziom